warning icon
YOUR BROWSER IS OUT OF DATE!

This website uses the latest web technologies so it requires an up-to-date, fast browser!
Please try Firefox or Chrome!

SponzořiSponzoři
2017

cycology_Logo_W

Cycology

Ať už hledáte ze světa sportu a cyklistiky cokoli, tady jste správně. Nevíte co kam strčit, namontovat, a nebo co utáhnout? U nás v servisu rádi přivítáme Vás,
i Vaše kolo. Velkou spoustu parády z e-shopu máme skladem, a tak si vše můžete do posledního šroubku prohlédnout v našem showroomu. Pokud jste
přespolní, nezoufejte. Do druhého dne pošleme i do Vaší zahrádky.

A pokud si nejste jisti v kramflecích, nebo máte jiné originální přání, žhavte dráty a vše
ochotně prokonzultujeme. Vybírejte, nakupujte a šlápněte do toho s námi.

www.cycology.cz


Rohozec_logo

Rohozec

Pivovar se nachází v Malém Rohozci, nedaleko Turnova, necelých sto kilometrů severovýchodně od Prahy. Zdejší romantický kraj, ležící na středním toku řeky Jizery, se již od 19. století nazývá Český ráj. Je to kraj přírodních krás, hradů, zámků, muzeí a tradiční řemeslné výroby. A taky dobrých lidí, a právě tito lidé pro Vás tradičním způsobem vyrábějí dobré pivo: PIVO ČESKÉHO RÁJE Nejenom místní obyvatelé, ale i návštěvníci Českého ráje, turisté, horolezci a ostatní milovníci přírody, si dají do souvislosti pivo SKALÁK a pískovcové skalní město v Hruboskalsku. Krásná, malebná příroda a příjemná, svěží chuť SKALÁKA a PODSKALÁKA k sobě prostě patří.

www.pivorohozec.cz


hankHANK

Chceš vidět svoje nápady na lidech okolo sebe?

Dáme ti možnost! Pokud máš nápad na originální potisk na tričko, mikinu, nebo kabelku, ozvi se nám. Společně návrh doladíme a pošleme do světa.

Kromě dobrého pocitu tě za každý prodaný kus štědře odměníme.

Tak do práce!

“Móda je to, co vám návrháři nabízejí čtyřikrát do roka. Styl je to, co si sami vyberete. “

www.iamhank.cz


Ponorka_logo

Bar Ponorka

Jedná se o rockový bar se zaměřením na cocktaily a míchané nápoje. Jako doplňek nabízíme teplou i studenou kuchyň.

 

www.barponorka.cz


Hervis_Sport_Logo

Hervis sports

Volně podle hesla Get movin’ symbolizuje HERVIS radost z pohybu a lepší životní pocit. Hervis Sports plně sází na orientaci na značky a spoléhá se na zboží předních tuzemských a zahraničních výrobců. A to za nejlepší cenu.

www.hervis.cz


Adrop.czadrop-cz_logo

Chcete svým blízkým dopřát nezapomenutelný zážitek nebo splnit jejich životní sen o luxusním sporťáku nebo seskoku padákem? Pak naše zážitky skvěle poslouží jako dárek. Zážitek je
něco, co nemůžeme ztratit a nikdo nám jej nemůže vzít. Ve většině z nás zůstávají zážitky navždy zakořeněny a k těm opravdu silným se vracíme celý život. Ten pravý zážitek jako dárek vybírejte z naší bohaté nabídky více než 250 zážitků.

www.adrop.cz


Studio FIT

studio_fit_logo

Provoz luxusního wellness centra v srdci Jablonce. K dispozici je klasická sauna, infrasauna, bylinková pára a vířivka. Nabízíme masáže, pedikúru i manikúru a kosmetické a vizážistické služby. Dále poskytujeme poradenství v oblasti zdravé stravy. Zajišťujeme pronájem prostor pro přednášky, školení a teambuildingy.

www.studiofit.cz


Kitl – zdraví v láhvi

Jsme rodinná společnost, která vyrábí z přírodních surovin kvalitní medicinální sirupy, vína a medoviny. Do svých sirupů pěstuje a zpracovává byliny v BIO kvalitě .Dříve se v Čechách o nevyléčitelně nemocných říkalo: „Tomu ani Kittel nepomůže“. Odtud jsme si vzali za své „Kitl pomůže“. Ano, musíme vydělávat abychom vůbec mohli existovat, ale chceme, aby naše práce byla prospěšná nejen nám.

www.kitl.cz


BIKESERVIS – Jaroslav Stadtherrstadherr_logo

Prodáváme a poskytujeme servis všech druhů jízdních kol a jejich komponent. V sortimentu naleznete rámy, brzdy, kliky, převodníky, nářadí, pedály, pláště a duše. Nabízíme sedlovky, ráfky, řídítka, vidlice, tlumiče, pumpy, přehazovačky, sedla a tachometry. Naleznete u nás i dětské vozíky a brašny.

www.Bikeservis.cz


Pekárny Šumava

Naším hlavním cílem je Vaše spokojenost. Proto pro Vás pečeme ze surovin od prověřených regionálních dodavatelů. Všechny pekařské výrobky připravujeme ve vlastním provozu, kde těsto necháváme pěkně uzrát. Celý proces od pečení, balení až po expedici je většinou ruční práce. Tím se naše pečivo liší od průmyslových pekáren a proto mají naše výrobky nejvyšší kvalitu. K profesionálnímu přístupu našich pracovníků přidáváme příjemnou atmosféru a příznivé ceny. Věříme, že u nás budete vždy spokojeni a budete se k nám rádi vracet.

www.pekarstvi-sumava.cz